Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/17517
Title: Фізіологія (стислий навчальний посібник для підготовки до практичних занять) : для студентів стоматологічного та медичного факультетів
Authors: Міщенко, Ігор Віталійович
Соколенко, Валентина Миколаївна
Коковська, Оксана Валеріївна
Issue Date: 2015
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Міщенко І. В. Фізіологія (стислий навчальний посібник для підготовки до практичних занять) : для студентів стоматологічного та медичного факультетів / І. В Міщенко, В. М.Соколенко, О. В. Коковська. – Полтава, 2015. – 76 с.
Abstract: У наш час є дуже багато різних підручників та навчальних посібників із фізіології різними мовами. Однак, із нашої точки зору, усі вони мають один недолік – містять великий об’єм (іноді містяться в 2-4 томах) інформації, за який часто «не видно» самої фізіології. У них дуже багато уваги приділено питанням анатомії, хімії, біохімії, патологічній фізіології та навіть патології. Зрозуміло, що ці знання необхідні для засвоєння фізіології, але часто такий об’єм інформації важко засвоїти студентам, особливо факультету підготовки іноземних студентів. Їм важко не тільки її всю прочитати (що займає дуже багато часу), але й виділити в ній головне та другорядне. Усе це авторів написати найкоротший курс фізіології російською мовою відповідно до навчального плану та модульної форми навчання студентів з елементами профілізації до майбутньої спеціальності (стоматологія, педіатрія). Навчальний посібник користувався великим успіхом серед студентів іноземного факультету та двічі перевидавався з доповненнями (2009,2011). Ідучи на зустріч побажанням вітчизняних студентів ми зробили переклад посібника з деякими змінами та доповненнями. Ми чудово розуміємо та даємо собі звіт в тому, що цей наш збірник не може замінити підручник та навчальний посібник (ми не претендуємо на це), він лише дозволить чітко сформулювати основні положення предмета до кожного лабораторного заняття. Засвоєння матеріалу в об’ємі даного навчального посібники є мінімумом, необхідним для отримання задовільної оцінки на кожному занятті та модульному контролі.
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/17517
Appears in Collections:Навчально-методичні видання. Кафедра фізіології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
fiziolohiya.pdf1,56 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.