Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/17716
Title: Проблема якості водних екосистем Тернопільщини та можливі шляхи її вирішення шляхом виховання екологічного мислення молоді
Authors: Федонюк, Л. Я.
Скиба, О. І.
Ярема, О. М.
Issue Date: 2021
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Федонюк Л. Я. Проблема якості водних екосистем Тернопільщини та можливі шляхи її вирішення шляхом виховання екологічного мислення молоді / Л. Я. Федонюк, О. І. Скиба, О. М. Ярема // Cучасні проблеми вивчення медико-екологічних аспектів здоров’я людини : матеріали наук.-практ. інтернет-конф. з міжнар. участю, присвяченої 90-й річниці з дня заснування кафедри медичної біології в рамках святкування 100-річчя заснування Полтавського державного медичного університету, м. Полтава, 30 вересня – 1 жовтня 2021 р. – Полтава, 2021. – С. 98–99.
Abstract: Від дефіциту питної води страждає більше, ніж 40 відсотків світового населення. Проблема недостатньої кількості питної води з 20 сторіччя розглядається як глобальна проблема сучасності. Забезпечення загального доступу до безпечної та недорогої питної води для всіх до 2030 року висвітлена у ЦСР 6 «Забезпечення наявності та сталого управління водними ресурсами та санітарією». Однією з головних проблем, висвітлених у Стратегії розвитку водної політики України, є дефіцит прісної води належної якості, що спостерігається в 13 областях України, річкові басейни яких належать до басейну Чорного та Балтійського морів.
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/17716
Appears in Collections:Сучасні проблеми вивчення медико-екологічних аспектів здоров’я людини

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Fedoniuk_Problema_iakosti.pdf274,72 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.