Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/17721
Title: Нова концепція в області біології людини і патогенезу захворювань: механізми лікувальної дії інформаційно-хвильової терапії
Authors: Ярешко, Анатолій Григорович
Колбун, Микола Дмитрович
Куліш, Марина Володимирівна
Issue Date: 2021
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Ярешко А. Г. Нова концепція в області біології людини і патогенезу захворювань: механізми лікувальної дії інформаційно-хвильової терапії / А. Г. Ярешко, М. Д. Колбун, М. В. Куліш // Cучасні проблеми вивчення медико-екологічних аспектів здоров’я людини : матеріали наук.-практ. інтернет-конф. з міжнар. участю, присвяченої 90-й річниці з дня заснування кафедри медичної біології в рамках святкування 100-річчя заснування Полтавського державного медичного університету, м. Полтава, 30 вересня – 1 жовтня 2021 р. – Полтава, 2021. – С. 106–107.
Abstract: Багаторічний досвід використання апарату інформаційно-хвильової терапії (ІХТ) професора Колбуна М. Д. в лікуванні різних захворювань, властивих людині, показав, що дія електромагнітного поля (ЕМП) на організм людини в фізіологічному діапазоні позитивно впливає на організм і значно прискорює вилікування (Ярешко А., Колбун М., Куліш М.). Оскільки апарат ІХТ випромінює електромагнітне поле, було очевидним, що сучасна наука не має достатніх знань, щоб пояснити його лікувальні властивості.
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/17721
Appears in Collections:Сучасні проблеми вивчення медико-екологічних аспектів здоров’я людини

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Yareshko_Nova_kontseptsiia.pdf272,85 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.