Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/17870
Title: Спосіб корекції гепатоцитів щурів трансплантацією кріоконсервованої плаценти на фоні асептичного запалення очеревини
Authors: Волошина, Олена Валеріївна
Шепітько, Володимир Іванович
Пелипенко, Лариса Борисівна
Григоренко, Альона Сергіївна
Борута, Наталія Володимирівна
Issue Date: 2021
Publisher: Міністерство охорони здоров’я України, Український центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи (Укрмедпатентінформ)
Citation: Спосіб корекції гепатоцитів щурів трансплантацією кріоконсервованої плаценти на фоні асептичного запалення очеревини : реєстр № 386/7/20 / О. В. Волошина, В. І. Шепітько, Л. Б. Пелипенко [та ін.] // Реєстр галузевих нововведень. – 2021. – Вип. 7. – С. 343–344.
Abstract: Спосіб корекції гепатоцитів щурів трансплантацією кріоконсервованої плаценти на фоні асептичного запалення очеревини, що включає підшкірне введення препаратів плаценти, який відрізняється тим, що введення здійснюють статевозрілим щурам лінії «Вістар» у сформований підшкірний карман в ділянці стегна, який формують шляхом розрізу шкіри розміром 2 см та відсепаровуванням шкіри з одного боку, під наркозом тіопенталу натрію з розрахунку 20 мг на 1 кг ваги тварини в умовах експериментального асептичного запалення очеревини.
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/17870
Appears in Collections:Інтелектуальна власність
Нововведення, технології (РКТ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Sposib_korekcii_gepatocutiv_v_chyriv.pdf640,9 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.