Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/18218
Title: Порівняльні аспекти адаптації здобувачів освіти медичного факультету, що вступили до університету на основі атестата про середню освіту та диплома молодшого спеціаліста
Authors: Єрошенко, Галина Анатоліївна
Лисаченко, Ольга Дмитрівна
Шевченко, Костянтин Васильович
Кінаш, Оксана В'ячеславівна
Григоренко, Альона Сергіївна
Донець, Ілона Миколаївна
Соколенко, Валентина Миколаївна
Issue Date: 2022
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Порівняльні аспекти адаптації здобувачів освіти медичного факультету, що вступили до університету на основі атестата про середню освіту та диплома молодшого спеціаліста / Г. А. Єрошенко, О. Д. Лисаченко, К. В. Шевченко [та ін.] // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Морфогенез та регенерація органів людини та тварин в нормі, при патології та за умов корекції», присвячена 100-річчю з дня народження професора І. О. Жутаєва, м. Полтава, Україна,14 квітня 2022 р. – Полтава, 2022. – С. 74–77.
Abstract: Отже, здобувачі вищої медичної освіти, які мають досвід навчання в медичному коледжі, проблем з адаптацією частіше за все не відчувають, на противагу першокурсникам із середньою освітою. Для подолання труднощів, що виникають у деяких здобувачів, основним принципом роботи викладачів та кураторів університету має стати індивідуальний підхід до кожного з них: вміння знаходити спільну мову та налагоджувати відверті стосунки; давати поради і рекомендації щодо вивчення дисциплін та організації дозвілля; навчати здобувачів об’єктивно оцінювати свої знання і можливості; визначати проблеми першокурсників та надавати допомогу в їх вирішенні.
UDC: 378.147:614.252
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/18218
Appears in Collections:Наукові праці

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Comparative_aspects_of_adaptation_of_medical_students.pdf1,29 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.