Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/18312
Title: Симуляційні фантоми, як інструмент для навчання та покращення навичок практичного застосування сучасних технологій для лікарів-стоматологів
Authors: Рамусь, Артем Михайлович
Рамусь, Михайло Олександрович
Козак, Руслан Васильович
Issue Date: May-2022
Publisher: CPN Publishing Group
Citation: Рамусь А. Симуляційні фантоми, як інструмент для навчання та покращення навичок практичного застосування сучасних технологій для лікарів-стоматологів / А. М. Рамусь, М. О. Рамусь, Р. В. Козак // Science, innovations and education: problems and prospects : Proceedings of the 10th International scientific and practical conference, (May 4–6, 2022), Tokyo, Japan. – Tokyo : CPN Publishing Group, 2022. – P. 86–90.
Abstract: Завдяки швидкому розвитку стоматології в нашій країні та у всьому світі , яке обумовлене появою нових технологій, матеріалів, методик та видів лікування, якими повинен володіті лікар стоматолог, надаючи професійну стоматологічну допомогу, постає питання професійного розвитку та вдосконалення навичок лікаря. Безприривний професійний розвиток включає в себе комплекс заходів спрямованих на покращення теоритичних та практичних навичок лікаря-стоматолога. Однією із видів вдосконалення та розвитку роботи лікаря, є проходження практичних курсів, занять на спеціальних симуляційних фантомах. Симуляційні фантоми, являють собою інструмент для навчання та покращення навичок практичного застосування сучасних технологій для лікарів-стоматологів, що в свою чергу дозволяє у майбутньому надавати більш кваліфіковану та професійну допомогу. На базі Полтавського державного медичного університету, який надає можливість покращення свого професійного розвитку, наявні спеціальні симуляційні класи з фантомними блоками та усім необхідним обладнанням, що дозволяє випробувати новітні методики лікування та сучасні технології сьогодення, щоб у подальшому використати їх у своїх професійній діяльності.
Keywords: сучасна стоматологія
професійний розвиток
симуляційні фантоми
вдосконалення навичок
сучасні технології
UDC: 001.1
ISBN: 978-4-9783419-3-8
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/18312
Appears in Collections:Наукові праці

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Simulyaciyni_fantomi.pdf629,02 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.