Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/18431
Title: Сучасні проблеми викладання біології і екології у фаховому медико-фармацевтичному коледжі за умов дистанційного навчання
Authors: Воробйова, Оксана Миколаївна
Воробйова, Оксана Николаевна
Vorobiova, О.
Issue Date: 21-Oct-2021
Citation: Воробйова О. М. Сучасні проблеми викладання біології і екології у фаховому медико-фармацевтичному коледжі за умов дистанційного навчання / О. М. Воробйова // Біологічні, медичні та науково-педагогічні аспекти здоров’я людини : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., м. Полтава, 21–22 жовтня 2021 р. – Полтава, 2021. – С. 21–23.
Abstract: Вже не один рік Україна й взагалі суспільство потерпає від пандемії коронавірусної інфекції. Цей складний період характеризується багатьма заходами боротьби проти цього вірусу. Починаючи з 2020 року заклади освіти нашої країни змушені були переходити на карантин, і дистанційна форма навчання, яка раніше була менш поширеною, стала невід’ємною частиною освітнього процесу. Так, 2021-2022 навчальний рік у фаховому медико-фармацевтичному коледжі розпочався впровадженням частково дистанційної форми навчання у тих групах, де виявлено хворих на коронавірус. Отже, учасники дистанційного навчання знову відчули, що така форма освіти має як переваги, так і слабкі місця. Дисципліна «Біологія і екологія» викладається у фаховому медико-фармацевтичному коледжі на першому та другому курсах здобувачам освіти, що навчаються на основі базової загальної се- редньої освіти. Частина студентів через вищевказані причини змушена деякий час вивчати дисципліну дистанційно. Отже, перевагою онлайн освіти є можливість здобувачам освіти навчатися за гнучким графіком, не будучи прив’язаними до території, є фінансово вигідною. Але здобувачі освіти позбавлені можливості дискутувати, мислити критично, разом з викладачем проводити обговорення фактів, вільно, без обмежень вести спілкування. Основними чинниками успішності стала відповідальність, самодисципліна та самоорганізація. [4]. Викладачу дисципліни та студентам потрібно було вирішити питання, як більш ефективно організувати дистанційне навчання, адже більшість студентів фахового медико-фармацевтичного коледжу щороку обирають біологію для проходження ДПА у формі ЗНО. Тому увага щодо якісної підготовки студентів з біології викладачами та керівництвом коледжу підвищена.
UDC: 611/614:37.01(06)
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/18431
Appears in Collections:Наукові праці

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Vorobiova.pdf393,29 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.