Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/18841
Title: Організаційні та нормативно-правові аспекти діяльності системи громадського здоров’я в Україні в мирний час та під час війни
Editors: Ждан, Вячеслав Миколайович
Голованова, Ірина Анатоліївна
Issue Date: May-2022
Citation: Організаційні та нормативно-правові аспекти діяльності системи громадського здоров’я в Україні в мирний час та під час війни : колективна монографія / за заг. ред. проф. В. М. Ждана та проф. І. А. Голованової. – Полтава : ТОВ «Фірма «Техсервіс», 2022. – 120 с.
Abstract: У монографії розглянуто актуальні питання розвитку системи громадського здоров’я в Україні, її особливості в умовах реформування. Висвітлено різноманітні аспекти громадського здоров’я на сучасному етапі: оцінка якості медичної допомоги, впровадження міжнародних стандартів якості медичної допомоги, епідеміологічний нагляд як основна функція громадського здоров’я, виклики та перспективи реформування первинної та вторинної медичної допомоги, питання безперервної освіти лікарів, сучасний стан клінічного напрямку охорони здоров’я в Україні, розвиток доказової медицини. Монографія розрахована на науково-педагогічних працівників вищих медичних навчальних закладів, студентів, аспірантів, лікарів різних фахів та широкого кола науковців, які цікавляться питаннями розвитку громадського здоров’я в Україні.
Keywords: громадське здоров'я
медична допомога
UDC: 614-027.555(075)
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/18841
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра громадського здоров’я з лікарсько-трудовою експертизою
Наукові праці. Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Monografiya_2022.pdf1,5 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.