Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/19298
Title: Технологія лікування тривожного розладу, асоційованого з нейропатичним больовим синдромом на засадах хронотерапії
Authors: Гринь, Катерина Вікторівна
Issue Date: 2022
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Реєстраційна картка технології № 0622U000115. Технологія лікування тривожного розладу, асоційованого з нейропатичним больовим синдромом на засадах хронотерапії / заяв. К. В. Гринь ; власник Полтавський державний медичний університет. – № Держреєстрації НДДКР : 0120U104165. – Дата реєстрації : 24.10.2022.
Abstract: Запропоновано технологію лікування тривожного розладу, асоційованого з нейропатичним больовим синдромом шляхом удосконалення відомих методів лікування із хронобіологічно-обгрунтованим застосуванням протиепілептичного препарату з аналгетичним, нормотимічним та анксіолітичним ефектом (прегабаліну). Дана технологія базується на тому, що пацієнту з тривожним розладом, асоційованим з нейропатичним больовим синдромом, після проведення клініко-психопатологічного та біоритмологічного дослідження з визначенням рівня вираженості тривожної симптоматики, рівня больових відчуттів та індивідуального хронотипу призначається прегабалін у дозуванні 75-150 мг на добу згідно визначеного біоритмологічного статусу (тобто призначення основної дози антидепресанту припадає на період найбільшої фізіологічної активності організму: пацієнтам ранкового хронотипу – у ранкові години, пацієнтам індиферентного хронотипу – у денний час, пацієнтам вечірнього хронотипу – у вечірній час).
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/19298
Appears in Collections:Інтелектуальна власність. Кафедра нервових хвороб
Нововведення, технології (РКТ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Rkt_Technology_of_treatment_of_anxiety_disorder.pdf207,91 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.