Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/19644
Title: Оцінка ефективності та безпечності застосування піроктону оламіну із ніацинамідом та саліциловою кислотою у лікуванні та профілактиці хворих на себорейний дерматит
Authors: Брикса, Д.
Supervisor: Васильєва, Катерина Володимирівна
Issue Date: 2022
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Брикса Д. Оцінка ефективності та безпечності застосування піроктону оламіну із ніацинамідом та саліциловою кислотою у лікуванні та профілактиці хворих на себорейний дерматит / Брикса Д. ; науковий керівник : К. Васильєва // Актуальні питання клінічної медицини : зб. матеріалів Всеукр. наук.-практ. конф. лікарів-інтернів, м. Полтава, 25 травня 2022 р. – Полтава, 2022. – С. 42–43.
Abstract: Себорейний дерматит (СД) - хронічне захворювання шкіри, що супроводжується підвищеною продукцією шкірного сала, запаленням і лущенням на шкірі в зонах з великим вмістом сальних залоз. СД - одне з найпоширеніших захворювань, на яке страждають до 16% населення, виникає в перші тижні життя, надалі часто загострюється в підлітковий і юнацький періоди, стаючи хронічним. На косметологічному ринку з'явився шампунь - скраб для глибокого очищення шкіри голови та волосся проти стійкої лупи та надлишку себуму.
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/19644
Appears in Collections:Актуальні питання клінічної медицини

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bryksa_Otsinka_efektyvnosti.pdf71,13 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.