Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/19681
Title: Викладання практичних занять у лікарів-інтернів загальної практики та сімейної медицини в умовах дистанційної освіти
Authors: Ждан, Вячеслав Миколайович
Кир'ян, Олена Анатоліївна
Бабаніна, Марина Юріївна
Кітура, Євдокія Михайлівна
Ткаченко, Максим Васильович
Issue Date: 12-Oct-2022
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Викладання практичних занять у лікарів-інтернів загальної практики та сімейної медицини в умовах дистанційної освіти / В. М. Ждан, О. А. Кир`ян, М. Ю. Бабаніна [та ін.] // Матеріали науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю «Сучасні проблеми вивчення медико-екологічних аспектів здоров’я людини», м. Полтава, 11–12 жовтня 2022 р. – Полтава, 2022. – С. 38–39.
Abstract: Дотримання вимог вищої медичної освіти в сучасних умовах потребує впровадження інноваційних технологій. Лікарі-інтерни сучасності, досить широко використовують соціальні мережі та віртуальні платформи, які стали невід`ємною частиною їхнього життя. Тому широке запровадження дистанційного навчання із використанням мобільних девайсів, інтернету, який доступний в любий час та в будь-якому місці сьогодні, робить достатньо легкою організацію освітньої діяльності майбутніх лікарів в умовах дистанційного викладання. Залишаються не вирішеними проблеми отримання практичних навиків в організації освіти лікарів-інтернів, що обумовлює підвищення вимог та критеріїв до здобуття знань в онлайнформаті занять. Тому організація освітньої діяльності лікарів-інтернів із використанням в навчанні сучасних інформаційних та методичних технологій, яка зможе сформувати майбутню досконалу професійну компетентність займає головні позиції в освіті лікаря-інтерна загальної практики та сімейної медицини (ЗПСМ).
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/19681
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра сімейної медицини і терапії

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Vykladannia_praktychnykh_zaniat.pdf441,46 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.