Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/1979
Title: Загальнi принципи обстеження хворих, алгоритми практичних навичок та невiдкладноi допомоги при критичних станах у клiнiцi iнфекцiйних хвороб
Authors: Дубинська, Галина Михайлівна
Ізюмська, Олена Михайлівна
Коваль, Тетяна Ігорівна
Полторапавлов, Володимир Анатолійович
Боднар, Вадим Анатолійович
Котелевська, Тетяна Михайлівна
Лимаренко, Ніна Петрівна
Прийменко, Наталія Олегівна
Сизова, Людмила Михайлівна
Марченко, Олена Геннадіївна
Issue Date: 2016
Publisher: ТОВ "Фірма Техсервіс"
Citation: Загальні принципи обстеження хворих, алгоритми практичних навичок та невідкладної допомоги при критичних станах у клініці інфекційних хвороб : навч. посіб. для лікарів-інтернів та студ. ВМНЗ III-IV рівнів акредитації : (Частина І) / Г. М. Дубинська, О. М. Ізюмська, Т. І. Коваль [та ін]. – Полтава : Техсервіс, 2016. – 157 c.
Abstract: Навчальний посібник «Загальні принципи обстеження хворих, алгоритми практичних навичок та невідкладної допомоги при критичних станах у клініці інфекційних хвороб» укладений співробітниками кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією ВДНЗУ «УМСА». У першій частині посібника викладені загальні принципи обстеження хворих у клініці інфекційних хвороб, описана методика обстеження з детальною інтерпретацією результатів лабораторних, спеціальних та інструментальних методів діагностики, в тому числі і новітніх (ПЛР, ІФА, МРТ, ін.). Наведені основні принципи діагностики інфекційних захворювань та етапи побудови діагнозу. Докладно розглянуті алгоритми виконання спеціальних маніпуляцій. Запропонований посібник буде корисним студентам, інтернам та у практичній роботі як молодим фахівцям, так і досвідченим практичним лікарям.
URI: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/1979
Appears in Collections:Навчально-методичні видання. Кафедра інфекційних хвороб з епідеміологією

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
posib.pdf1,25 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.