Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/19858
Title: Вплив вивчення ангіоархітектоніки судин зовнішньої артерії на профілактику утворення патологічних рубців після пластичних та реконструктивних операцій на голові та шиї
Authors: Аветіков, Давид Соломонович
Issue Date: 7-May-2021
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Аветіков Д. С. Вплив вивчення ангіоархітектоніки судин зовнішньої артерії на профілактику утворення патологічних рубців після пластичних та реконструктивних операцій на голові та шиї / Д. С. Аветіков // Сучасні досягнення та перспективи розвитку хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., присвяченої 100-річчю з дня заснування Української медичної стоматологічної академії та 80-ій річниці з дня народження одного з фундаторів хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії України професора Рибалова Олега Васильовича, м. Полтава, 7 травня 2021 р. – Полтава, 2021. – С. 9–10.
Abstract: Актуальність профілактики утворення патологічних рубців щелепнолицевої локалізації є беззаперечною та важливою проблемою сьогодення. При проведенні пластичних реконструктивно-відновлювальних операцій даної локалізації, як правило, матеріал береться з віддалених анатомічних регіонів з масивним кровопостачанням. При цьому виникають різні незручності, зв'язані з трансплантацією артеризованої тканини, що обумовлює необхідність вивчення артеріального кровопостачання областей, що знаходяться в безпосередній близькості від зони дефекту.
Keywords: ангіоархітектоніка судин
рубці голови та шиї
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/19858
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
argioarhitect.pdf1,32 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.