Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/20283
Title: Організаційні засади збереження й відновлення психічного здоров’я працівників органів та підрозділів системи МВС України
Authors: Лигун, Н. В.
Охріменко, І. М.
Issue Date: 2022
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Лигун Н. В. Організаційні засади збереження й відновлення психічного здоров’я працівників органів та підрозділів системи МВС України / Н. В. Лигун, І. М.Охріменко // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Медична реабілітація в Україні: сучасний стан та напрями розвитку, проблеми та перспективи», м. Полтава, 8 вересня 2022 р. – Полтава, 2022. – С. 37–42.
Abstract: Висновки про необхідність направлення на медико-психологічну реабілітацію фахівців служби цивільного захисту надають лікарсько-експертні комісії ДСНС, а основних працівників професійних аварійно-рятувальних служб, а також органів та підрозділів цивільного захисту – лікарсько-експертні комісії ДСНС за місцем роботи або медико-соціальні експертні комісії закладів охорони здоров’я. Для проведення медико-психологічної реабілітації в системі ДСНС функціонує Медичний реабілітаційний центр «Одеський» (м. Одеса), у складі якого діє Центр медико-психологічної реабілітації. Отже, виходячи з наведеного, можна стверджувати, що в системі МВС України є цілком самодостатній методологічний інструментарій та необхідний ресурс, що спрямований на надання кваліфікованої психологічної допомоги й проведення медико-психологічної реабілітації різних категорій фахівців.
Keywords: психічне здоров'я
заклади охорони здоров’я МВС
реабілітаційна допомога
військовослужбовці
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/20283
Appears in Collections:Медична реабілітація в Україні: сучасний стан та напрями розвитку, проблеми та перспективи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Lyhun_NV_Orhanizatsiyni.pdf68,58 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.