Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/20317
Title: Гістологічні та морфометричні особливості супраоптичного та паравентрикулярного ядер гіпоталамуса на фоні хронічної ішемічної хвороби серця та мозку
Authors: Пурденко, Тетяна Йосипівна
Supervisor: Грицай, Наталія Миколаївна
Issue Date: 2004
Publisher: Сумський державний університет
Citation: Пурденко Т. Й. Гістологічні та морфометричні особливості супраоптичного та паравентрикулярного ядер гіпоталамуса на фоні хронічної ішемічної хвороби серця та мозку / Т. Й. Пурденко ; наук. кер. Н. М. Грицай // Матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції викладачів, студентів та молодих вчених «Сучасні проблеми клінічної та теоретичної медицини», 22–23 квітня 2004 р. – Суми, 2004. – С. 139.
Abstract: На сьогоднішній день велика увага приділяється вивченню ролі гіпоталамуса в формуванні цереброваскулярних порушень. Але опубліковані літературні дані є нечисленними і неоднозначними, дослідження морфо-функціонального стану гіпоталамуса знаходяться на початковому етапі та не пов'язані з розвитком хронічної недостатності мозкового кровообігу. У померлих від хронічної ішемічної хвороби серця та мозку спостерігається дезорганізація фаз секреторного циклу та дисфункція ядер гіпоталамуса.
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/20317
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра нервових хворобItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.