Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/20715
Title: Зміни моноцитарного диферону червоного кісткового мозку та клітин мікрооточення, при довготривалому введені триптореліну в експерименті
Authors: Мартиненко, Роман Віталійович
Шепітько, Володимир Іванович
Issue Date: 2023
Publisher: Полтавський державний медичний університет
Citation: Мартиненко Р. В. Зміни моноцитарного диферону червоного кісткового мозку та клітин мікрооточення, при довготривалому введені триптореліну в експерименті / Р. В. Мартиненко, В. І. Шепітько // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Морфогенез та регенерація» (ІІІ Жутаєвські читання), м. Полтава, 20–21 квітня 2023 р. – Полтава, 2023. – С. 48–50.
Abstract: Рак передміхурової залози є найпоширенішим онкологічним діагнозом у чоловіків, більш ніж 160 000 нових випадків щороку в Сполучених Штатах. Це друга за поширеністю форма раку у чоловіків, що поступається лише немеланомним ракам шкіри. Хаггінс і Ходжес продемонстрували терапевтичний ефект дефіциту тестостерону в статевих залозах у 1940-х роках і таким чином підтвердили концепцію, що рак передміхурової залози є андрогензалежним захворюванням. Терапія депривації андрогенів (ADT) є основним паліативним методом лікування чоловіків з місцево-поширеним і метастатичним раком передміхурової залози, її метою є зниження рівня тестостерону до рівня, отриманого шляхом хірургічної кастрації.
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/20715
Appears in Collections:Наукові праці. Кафедра гістології, цитології та ембріології

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
zminy_monotsytarnoho_dyferonu_chervonoho kistkovoho_mozku.pdf475,31 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.