Авторефетати та дисертації. Кафедра фізіології : [8] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2006Фізіологічна регуляція функціонального стану мембран лімфоцитів периферійної крові пептидним комплексом нирокВесніна, Людмила Едуардівна; Веснина, Людмила Эдуардовна; Vesnina, L. E.
1993Вільнорадикальні, антиокислювальні та гемокоагуляційні процеси в нормі, при експериментальній патології серця та їх лімітування пептидним біорегуляторомПавленко, Ганна Петрівна
1993Функціональні властивості системи зсідання крові в залежності від особливостей психофізіологічного статусу людиниМоргун, Зайтуна Камілівна
1994Роль полипептидов слюнной железы в регуляции cвободнорадикального окисления, физиологический антиоксидантной системы и гемостаза у жывотныхСоколенко, Валентина Николаевна; Соколенко, Валентина Миколаївна
2002Комплекс пептидних фрагментів гемоглобіну: роль в регуляції системи кровіЗапорожець, Тетяна Миколаївна; Запорожец, Татьяна Николаевна; Zaporozhets, T. M.
2005Особливості реології та еритроцитарної ланки гемостазу в симетричних регіонах кровообігу у тварин та людейТкаченко, Олена Вікторівна; Ткаченко, Елена Викторовна; Tkachenko, E. V.
1990Морфологические аспекты желчеобразования в ряду позвоночныхЖукова, Марина Юрьевна; Жукова, Марина Юріївна; Zhukova, M. Y.
2015Біохімічні зміни в тканинах легень за умов експериментальної опікової хвороби та їх корекція ліпіномСухомлин, Тетяна Анатоліївна; Сухомлин, Татьяна Анатольевна; Sukhomlyn, T.A.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 8 of 8