Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/5875
Title: Метод місцевого лікування гнійної рани щелепно-лицевої ділянки у дітей
Authors: Ткаченко, Павло Іванович
Білоконь, Сергій Олександрович
Issue Date: 20-Jan-2003
Publisher: Український центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи “Укрмедпатентінформ” МОЗ України
Citation: Ткаченко П. І. Метод місцевого лікування гнійної рани щелепно-лицевої ділянки у дітей : інформаційний лист про нововведення в системі охорони здоров’я № 153-2002 / П. І. Ткаченко, С. О. Білоконь. – Київ, 2002. – Вип. 7 з проблем «Стоматологія». – 4 с.
Abstract: Після адекватного знеболювання проводиться широкий розтин гнійного осередка. Рановий хід та порожнина гнійника сануються 1% розчином лізоциму, через 30 хвилин вони заповнюються 5% розчином унітіолу та дренуються. На ранову поверхню та асептичну пов’язку, починаючи з 1 дня після хірургічного втручання і до завершення 1 фази ранового процесу, наносяться тонкі шари мазі на гідрофільній основі “Офлокаїн-Дарниця”. Пов’язка міняється 2 рази на добу. В 2 та 3 фазах ранового процесу для місцевої терапії рани використовується мазь “Метилураціл-Дарниця” згідно вищевикладеної методики. Крім того, хворим застосовується комплекс загальної терапії відповідної нозологічної форми.
Keywords: гнійна рана
діти
щелепно-лицева ділянка
URI: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/5875
Appears in Collections:Інформаційні листи
Інтелектуальна власність

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Informaciinij_list_Bilokon.pdf145,38 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.