Please use this identifier to cite or link to this item: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/8142
Title: Сучасний формат роботи бібліотеки ВДНЗУ «УМСА»
Authors: Боровик, Ольга Борисівна
Бак, Оксана Василівна
Issue Date: 2018
Publisher: Національна наукова медична бібліотека України, бібліотека ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України"
Citation: Боровик О. Б. Сучасний формат роботи бібліотеки ВДНЗУ «УМСА» / О. Б. Боровик, О. В. Бак // Стратегія розвитку медичних бібліотек України: пошук нових форматів : матеріали XVII Міжнар. наук.-практ. конф. (17-18 травня 2018 р., м. Тернопіль). – Київ ; Тернопіль, 2018. – С. 46–48.
Abstract: У наш час розвиток технологій відбувається настільки стрімко, що усталені вимоги натепер уже не актуальні. Це стосується також і бібліотек. Читачі масово стають віртуальними користувачами, виші змінюють свою роботу, а бібліотека позиціонує себе як інтелектуальний центр науки, що сприяє формуванню інноваційного освітнього середовища. Наразі книгозбірня виконує нові функції, які ще декілька років тому взагалі не асоціювалися з бібліотечною діяльністю. У статті порушено питання тієї частини практичної діяльності бібліотеки, яка не характерна для класичної бібліотечної роботи. Але те, що саме бібліотека виконує безліч нових процесів, свідчить про успішне інтегрування у новітню систему освіти.
Keywords: бібліотека ВДНЗУ «УМСА»
соціальні мережі
фотосервер
центри електронних відпрацювань
facebook
URI: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/8142
Appears in Collections:Наукові праці

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Suchasniy_ format.pdf349,85 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.