Медіаграмотність здобувачів вищої медичної освіти бакалаврського і магістерського рівнів: про що cвідчать цифри і над чим потрібно працювати?

Ескіз недоступний

Дата

2024-03

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Полтавський державний медичний університет

Анотація

Задля встановлення рівня медіакомпетентності було проведено опитування 217 здобувачів бакалаврського і магістерського рівнів вищої медичної освіти. За результатами опитування виявлено, що більшість респондентів вивчали медіаграмотність у школі або коледжі/університеті, але на практиці ці знання не завжди використовують. Опитані студенти не приділяють достатньо уваги перевірці джерела інформації або роблять це неправильно. Також недостатньо напрацьованою є навичка правильного пошуку медичної інформації в інтернеті та її перевірки.

Опис

Ключові слова

медіаграмотність, медіакомпетентність, soft skills, здобувачі вищої медичної освіти

Бібліографічний опис

Медіаграмотність здобувачів вищої медичної освіти бакалаврського і магістерського рівнів: про що cвідчать цифри і над чим потрібно працювати? / Т. А. Іваницька, Є. Є. Петров, Ю. М. Казаков, Н. В. Кузьменко, Т. А Трибрат // Науково-методичні аспекти підвищення якості підготовки фахівців у медичних закладах вищої освіти : матеріали наук.-практ. конф. з міжнар. участю, м. Полтава, 28 березня 2024 р. – Полтава, 2024. – С. 92–94.