Пристрій для проведення внутрішньоротового електрофорезу в стоматології

Ескіз недоступний

Дата

2023

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Державне некомерційне підприємство «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація»

Анотація

Пристрій для проведення внутрішньоротового електрофорезу в стоматології у вигляді електричної схеми, складеної з елементу живлення, на полюсах якого закріплені струмозйомні електроди, від яких відходять струмопроводи, до другого кінця яких прикріплено лікувальні електроди. При збиранні електричної схеми електричним струмом до ясен передаються лікувальні речовини у вигляді активованих іонів або молекул. Лікувальний ефект залежить від властивостей лікувальної речовини і полярності підключення лікувальних електродів. Пристрій для проведення внутрішньоротового електрофорезу в стоматології використовується наступним чином: з перерахованих вище елементів збирається вищезазначена схема. Один з лікувальних електродів обгортується гідрофільною пов'язкою і фіксується на зап'ясті. Другий з лікуваьних електродів обгортується гідрофільною пов'язкою, яка просякнута лікувальним розчином і розміщується на яснах в ділянці патології.

Опис

Ключові слова

гальванізм, порожнина рота, фізіотерапія

Бібліографічний опис

Пристрій для проведення внутрішньоротового електрофорезу в стоматології : реєстр № 94/9/23 / А. В. Зайцев, Н. В. Котелевська, А. К. Ніколішин, О. М. Бойченко // Перелік наукової (науково-технічної) продукції, призначеної для впровадження досягнень медичної науки у сферу охорони здоров’я. ‒ Київ, 2023. ‒ Вип. 9. ‒ С. 136‒137.