Навчальний посібник «Губи та їх захворювання»

Ескіз недоступний

Дата

2021

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Український інститут інтелектуальної власності

Анотація

У навчальному посібнику викладено сучасні уявлення про анатомо-фізіологічну будову та функції компонентів губ у зубо-щелепній та травній системах. Професійно описані особливості обстеження пацієнтів із захворюваннями губ, запропоновано алгоритм клінічних і лабораторних методів обстеження пацієнтів із захворюваннями губ, що дозволить майбутнім лікарям визначити особливості їх проявів і запропонувати патогенетичнo обґрунтовані методи консервативного і хірургічного лікування. Детально розглядаються питання етіології та патогенезу хейлітів симптоматичного характеру, при специфічних інфекційних захворюваннях, при загальній соматичній патології. Особливу увагу приділено передраковим і злоякісним новоутворенням губ та їх профілактиці. Даний посібник призначений для студентів стоматологічних факультетів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, інтернів.

Опис

Ключові слова

анатомo-фізіологічна будова губ, захворювання губ, алгоритм клінічних і лабораторних методів обстеження, консервативне і хірургічне лікування

Бібліографічний опис

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 102478. Навчальний посібник «Губи та їх захворювання» / О. В. Рибалов, Т. О. Петрушанко, І. Ю. Литовченко. ‒ Дата реєстрації 11.02.21.