Морфологічні аспекти перебудови структурних компонентів ясен при дії на нихкомплексу хврчових добавок (анатомо-експериментальне дослідження)

Ескіз недоступний

Дата

2021-05-19

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Полтавський державний медичний університет

Анотація

У наш час, коли постійно зростає потреба у кількості продуктів харчування, виробники знаходить різні способи для прискорення виробництва і збільшення терміну зберігання продукції. У вирішенні цих завдань промисловцям допомагає застосування різних хімічних речовин. Їхня кількість у харчовій продукції строго регламентується як вітчизняним законодавством, так і міжнародним. Але, навіть за дотримання допустимого рівня харчових хімічних добавок у продуктах харчування, їх регулярне потрапляння в організм може сприяти появі алергічних реакцій, виникненню та розвитку патологічних змін органів та систем людського організму.

Опис

Ключові слова

морфологічні аспекти, харчові добавки, глутамат натрію

Бібліографічний опис

Морфологічні аспекти перебудови структурних компонентів ясен при дії на нихкомплексу хврчових добавок (анатомо-експериментальне дослідження) / О. М. Проніна, С. М. Білаш, В. В. Олексієнко // Морфологічні аспекти сучасної медицини та стоматології : матеріали наук.-практ. конф., присвяченої 85-річчю з дня народження професора М. С. Скрипнікова у рамках святкування 100-річчя з дня заснування Полтавського державного медичного університету, м. Полтава, 19–20 травня 2021 р. – Полтава, 2021. – С. 74–75.