Спосіб профілактики та лікування гострої респіраторно-вірусної інфекції у перIод епідемIчного підйому захворюваності у дорослих

Анотація

Спосіб профілактики та лікування гострої респіраторної вірусної інфекції в період епідемічного підйому захворюваності у дорослих хворих, що включає сумісне призначення лікувальних препаратів протизапальної, імуномодулюючої та противовірусної ді, який відрізняється тим, що як лікувальні препарати протизапальної, імуномодулюючої та противірусної дії призначають амінокапронову кислоту "АКК" у вигляді 5% розчину для інтраназальної інстиляції по 2-3 краплі (0,5-1,0мл) у кожний носовий хід 3-4 рази на добу та "Нуклеїнат", перорально, у вигляді желатинових капсул за схемою: перші 3 дні по 250 мг 3 рази на добу, наступні 3 дні по 250 мг 2 рази на добу, наступні 4 дні по 250 мг 1 раз на добу, протягом часу, достатнього для одержання позитивного ефекту.

Опис

Ключові слова

гостра респіраторна вірусна інфекція, амінокапронова кислота, нуклеїнат

Бібліографічний опис

Спосіб профілактики та лікування гострої респіраторно-вірусної інфекції у період епідемічного підйому захворюваності у дорослих : реєстр № 574/2/15 / К. Є. Іщейкiн, М. М. Потяженко, Н. О. Люлька, Н. Л. Соколюк, Т. В. Настрога, О. Є. Kiтypa, С. О. Гаєвський, Г. С. Хайменова // Реєстр галузевих нововведень. – 2016. – Вип. 2. – С. 465‒466.