Вплив вивчення ангіоархітектоніки судин зовнішньої артерії на профілактику утворення патологічних рубців після пластичних та реконструктивних операцій на голові та шиї

Ескіз недоступний

Дата

2021-05-07

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Полтавський державний медичний університет

Анотація

Актуальність профілактики утворення патологічних рубців щелепнолицевої локалізації є беззаперечною та важливою проблемою сьогодення. При проведенні пластичних реконструктивно-відновлювальних операцій даної локалізації, як правило, матеріал береться з віддалених анатомічних регіонів з масивним кровопостачанням. При цьому виникають різні незручності, зв'язані з трансплантацією артеризованої тканини, що обумовлює необхідність вивчення артеріального кровопостачання областей, що знаходяться в безпосередній близькості від зони дефекту.

Опис

Ключові слова

ангіоархітектоніка судин, рубці голови та шиї

Бібліографічний опис

Аветіков Д. С. Вплив вивчення ангіоархітектоніки судин зовнішньої артерії на профілактику утворення патологічних рубців після пластичних та реконструктивних операцій на голові та шиї / Д. С. Аветіков // Сучасні досягнення та перспективи розвитку хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф., присвяченої 100-річчю з дня заснування Української медичної стоматологічної академії та 80-ій річниці з дня народження одного з фундаторів хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії України професора Рибалова Олега Васильовича, м. Полтава, 7 травня 2021 р. – Полтава, 2021. – С. 9–10.