Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/10346
Назва: Особливості використання вітчизняних мембран ксеногенного походження в хірургічній стоматології
Інші назви: Features of the use of domestic xenogenic membranes in surgical stomatology
Автори: Панасенко, А. І.
Panasenko, A. I.
Аветіков, Давид Соломонович
Avetikov, D. S.
Дата публікації: 2019
Видавець: Українська медична стоматологічна академія
Бібліографічний опис: Панасенко А. І. Особливості використання вітчизняних мембран ксеногенного походження в хірургічній стоматології / А. І. Панасенко ; наук. керівник : Д. С. Аветіков // Тези доповідей 75-ї Всеукраїнської студентської наукової конференції «Medical students’ conference in Poltava» (MEDSCOP 2019), м. Полтава, 28-29 березня 2019 р. – Полтава, 2019. – С. 57.
Короткий огляд (реферат): Актуальність: Натепер, використання штучних та, особливо, ксеногенних мембран стало повсякденним в роботі хірургів-стоматологів. Одним з суттєвих недоліків використання закордонних ксеногенних мембран є їх висока собівартість, що суттєво обмежує їх використання на теренах України. Мета роботи: Пошук вітчизняних ксеногенних матеріалів та обґрунтування можливості їх використання в оральній хірургії. використання ліофіолізованих ксеногенних мембран вітчизняного виробництва дозволяє зменшити строки зняття швів в середньому до 2,4 діб реабілітаційного періоду в середньому до 6,7 діб з мінімізацією ускладнень як в ранньому, так і в пізньому післяопераційних періодах, що створює добрий, як функціональний, так і косметичний результат.
Ключові слова: ксеногенні мембрани
атрофія альвеолярного відростка
рецесія ясен
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/10346
Розташовується у зібраннях:MEDSCOP 2019

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Osoblyvosti_vykorystannia.pdf495,98 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.