Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/13983
Назва: Вплив комп'ютера на здоров'я людини
Автори: Нечупієнко, М. І.
Корчан, Наталія Олександрівна
Корчан, Наталья Александровна
Korchan, N. O.
Дата публікації: 2015
Видавець: Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка
Бібліографічний опис: Нечупієнко М. І. Вплив комп'ютера на здоров'я людини / М. І. Нечупієнко, Н. О. Корчан // Здоров’я людини: теоретичні, практичні та методичні аспекти : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. / за заг. ред. проф. М. В. Гриньової. – Полтава : Астрая, 2015. – С. 87–88.
Короткий огляд (реферат): У наш час робота багатьох людей так чи інакше пов’язана з комп’ютерами. Наявність персонального комп’ютера вдома – не рідкість, він використовується як для роботи, так і для розваг, отримання необхідної інформації, перегляду фільмів, прослуховування музики. Тривала робота за комп’ютером може стати причиною порушень постави або викривлення хребта. Найбільш схильні до цього захворювання діти. У дорослих це може привести до хворобливих відчуттів і оніміння в попереку, шиї, плечовому поясі, а також до загострення радикулітів. Головною причиною розвитку таких порушень є неправильна поза при роботі за комп’ютером. Тривала робота за комп’ютером також може стати причиною серйозних нервово-м’язових розладів. Особливо чутливими ділянками тіла є передпліччя, кисті, а особливо пальці. Тремтіння, поколювання в пальцях і навіть оніміння, болі в зап’ясті – все це може виникнути при неправильному використанні комп’ютера.
Ключові слова: комп'ютер
вплив комп'ютера
здоров'я людини
здоров'я
порушення зору
зір
робота за комп'ютером
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/13983
Розташовується у зібраннях:Наукові праці. Кафедра анатомії людини

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
computer_2015.pdf118,34 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.