Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/3706
Назва: Психологічні основи формування клінічного мислення у процесі вивчення ділової української мови
Автори: Лещенко, Тетяна Олександрівна
Самойленко, Ірина Володимирівна
Дата публікації: 2009
Видавець: Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія"
Бібліографічний опис: Лещенко Т. О. Психологічні основи формування клінічного мислення у процесі вивчення ділової української мови / Т. О. Лещенко, І. В. Самойленко // Клінічне мислення: шляхи формування та вдосконалення : матеріали конф. – Полтава, 2009. – Ч. 2. – С. 3.
Короткий огляд (реферат): Наголошується на тому, що підготовка лікаря - безперервний процес, у якому однаково важливу роль відіграють виховання, навчання і як результат - формування клінічного мислення, оскільки мислення тісно пов'язане з мовою як системою знаків, що є засобом не тільки спілкування, а й мислительної діяльності. Саме у віковому періоді 17-18 років думка остаточно об'єднується зі словом, унаслідок чого утворюється внутрішнє мовлення як основний засіб організації мислення. Інтелект у своїх вищих проявах стає мовленнєвим, а мовлення інтелектуалізованим. Виникає повноцінне теоретичне мислення. Поряд із цим відбувається активний процес формування наукових понять у межах дисциплін, що викладаються на молодших курсах. Студенти набувають остаточних форм розумових дій та операцій із поняттями, що відрізняє словесно-логічне абстрактне мислення від наочно-образного.
Ключові слова: клінічне мислення
психічний пізнавальний процес
мовленнєвий інтелект
українська мова
мислительна діяльність
редагування тексту
переклад тексту
профілізація
URI: http://repository.pdmu.edu.ua/handle/123456789/3706
Розташовується у зібраннях:Наукові праці. Кафедра українознавства та гуманітарної підготовки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Psihologichni.pdf271,35 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.