(Приватне підприємство «Зоря Полтавщини», 1998) Василенко, Л.
"Вчитись не перестаючи"... Цей латинський вислів прикрашає новий корпус вузу і його прапор, став девізом як викладачів, так і студентів Української медичної стоматологічної академії. Адже професія лікаря така, що ніколи не дозволяє зупинятися на досягнутому, а змушує постійно підвищувати фаховий рівень, щоб новими методами постійно боротися з різними недугами.