Alma mater
Постійне посилання на фонд
Переглянути
Перегляд Alma mater за Автор "Bilash, S. M."
Зараз показуємо 1 - 5 з 5
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
Документ 80-річчю з дня народження доктора медичних наук, професора Скрипнікова Миколи Сергійовича присвячується(Вищий державний навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія", 2016) Білаш, Сергій Михайлович; Проніна, Олена Миколаївна; Білич, Анатолій Миколайович; Пирог-Заказнікова, Ангеліна Валеріївна; Коптев, Михайло Миколайович; Половик, Олександр Юрійович; Билаш, Сергей Михайлович; Пронина, Елена Николаевна; Билыч, Анатолий Николаевич; Пирог-Заказникова, Ангелина Валериевна; Коптев, Михаил Николаевич; Половик, Александр Юрьевич; Bilash, S. M.; Pronina, O. M.; Bilych, A. N.; Pirog-Zakaznikova, A. V.; Koptev, M. N.; Polovyk, A.Документ Медичному факультету Полтавського державного медичного університету 50 років: історія, успіхи, перспективи(МОЗ України, Полтавський державний медичний університет, 2021) Гринь, Володимир Григорович; Рябушко, Микола Миколайович; Білаш, Сергій Михайлович; Лавренко, Дмитро Олександрович; Саргош, Оксана Дмитрівна; Гринь, Владимир Григорьевич; Рябушко, Николай Николаевич; Билаш, Сергей Михайлович; Лавренко, Дмитрий Александрович; Саргош, Оксана Дмитриевна; Hryn, V. H.; Riabushko, M. M.; Bilash, S. M.; Lavrenko, D. O.; Sargosh, О. D.Полтавський державний медичний університет (ПДМУ) пройшов довгий і славний шлях розвитку від одонтологічного факультету, створеного на базі Харківської медичної академії в 1921 році до провідного спеціалізованого закладу із підготовки лікарів, який в 2021 році відзначає свій 100-річний ювілей з дня заснування. Свою історію медичний факультет розпочав 1971 року, коли при Полтавському медичному стоматологічному інституті було відкрито лікувальний факультет. В цей час в інституті налічувалося 15 кафедр і 11 самостійних курсів на яких працювали: 161 викладач, в тому числі 12 докторів наук, професорів і 89 доцентів, кандидатів наук. В інституті навчалося 1325 студентів, працювало підготовче відділення на 100 осіб. З 1994 року лікувальний факультет перейменовано на медичний факультет, а з 2012 року – на медичний факультет №1. Медичний факультет № 1 є одним з основних організаційних і навчально-наукових структурних підрозділів Полтавського державного медичного університету, який створений рішенням Вченої ради університету та об’єднує відповідні кафедри, і працює відповідно до нормативної бази. Факультет є потужним структурним підрозділом університету, де здобувають освіту близько 1500 студентів. Основною метою роботи факультету є підготовка висококваліфікованих спеціалістів, які відмінно знають свою справу, мають фундаментальну теоретичну та практичну підготовку, орієнтовані на світові досягнення в галузі медичної науки,є професійно компетентними та конкурентоспроможними в умовах розвитку сучасного суспільства. На медичному факультеті № 1 створена сучасна матеріально-технічна база, яка в повній мірі забезпечує умови підготовки фахівців зі спеціальності «Медицина», та відповідає вимогам підготовки спеціалістів у вищій школі. На факультеті розроблена й успішно діє система комп’ютерного контролю якості навчання, чільне місце займає питання методичного забезпечення навчального процесу, впровадження інноваційних педагогічних технологій. Упродовж навчання студенти беруть активну участь у роботі студентського наукового товариства, презентують свої наукові здобутки на міжнародних та всеукраїнських конференціях, конкурсах, олімпіадах, гідно захищають честь факультету та університету на спортивних змаганнях, отримують відзнаки та нагороди у культурно-мистецьких заходах. Висновки. Таким чином, медичний факультет №1 Полтавського державного медичного університету не зупиняється на досягнутому і впевнено крокує далі, ставить перспективні завдання, серед яких підвищення якості навчання, вдосконалення матеріально-технічної бази, продовження славних освітніх традицій.Документ Професор Олена Миколаївна Проніна (до 60-річчя з дня народження)(Українська медична стоматологічна академія, 2018-07-25) Білаш, Сергій Михайлович; Билаш, Сергей Михайлович; Bilash, S. M.; Білич, Анатолій Миколайович; Билыч, Анатолий Николаевич; Bilych, A. M.; Коптев, Михайло Миколайович; Коптев, Михаил Николаевич; Koptev, M. M.; Пирог-Заказникова, Ангелина Валериевна; Пирог-Заказникова, Ангеліна Валеріївна; Pirog-Zakaznikova, A. V.; Половик, Олександр Юрійович; Половик, Александр Юрьевич; Polovyk, O. V.; Лавренко, Дмитро Олександрович; Лавренко, Дмитрий Александрович; Lavrenko, D. O.Документ Рябушко Микола Миколайович (до 60-річчя з дня народження)(Полтавський державний медичний університет, 2023) Гринь, Володимир Григорович; Білаш, Сергій Михайлович; Драбовський, Віталій Сергійович; Саргош, Оксана Володимирівна; Рибалка, Ярослав Володимирович; Hryn, V. H.; Bilash, S. M.; Drabovskyi, V. S.; Sargosh, O. D.; Rybalka, Ya. V.Успіх кожного колективу залежить від його людей, а тим більше від керівника відповідного структурного підрозділу. Колектив деканату медичного факультету №1 Полтавського державного медичного університету пишається професійним, талановитим, цілеспрямованим, відданим своїй справі керівником, яким є РЯБУШКО Микола Миколайович – лауреат Державної премії України, декан медичного факультету №1, кандидат медичних наук, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакології, клінічної фармакології та фармації.Документ Слово про Віктора Миколайовича Бобирьова – колегу, друга, вчителя(Українська медична стоматологічна академія, 2020) Білаш, Сергій Михайлович; Проніна, Олена Миколаївна; Коптев, Михайло Миколайович; Олійніченко, Ярина Олександрівна; Пирог-Заказнікова, Ангеліна Валеріївна; Bilash, S. M.; Pronina, O. M.; Koptev, M. M.; Oliinichenko, Ya. O.; Pirog-Zakaznykova, A. V.; Билаш, Сергей Михайлович; Пронина, Елена Николаевна; Коптев, Михаил Николаевич; Олийниченко, Ярина Александровна; Пирог-Заказникова, Ангелина Валерьевна9 травня 2020 виповнилося б 70 років із дня народження видатного педагога й науковця Віктора Миколайовича Бобирьова, який своєю сумлінною працею, натхненням, вмінням працювати з людьми залишив незабутню пам’ять у своїх учнів, послідовників і всього професорсько-викладацького складу Української медичної стоматологічної академії.В.М. Бобирьов завдяки своїм науковим досягненням був відомим не лише в стінах рідного вузу, а й за межами нашої держави. У 1992 році професору було присуджено грант міжнародного фонду Сороса. У 1997 році отримав почесне звання заслуженого діяча науки та техніки України. У 2004 році – лауреат премії АМН України, а в 2016 році – лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки. Особливу увагу Віктор Миколайович приділяв підготовці і вихованню молодих професорсько-викладацьких кадрів із числа кращих і перспективних випускників академії. Під його керівництвом було захищено 3 докторські та 10 кандидатських дисертацій. Активно співпрацював з великою кількість науковців як опонент при захисті дисертацій, а також, як рецензент наукових статей. Іншою важливою частиною професійної діяльності Віктора Миколайовича, яка потребувала значної кількості енергії та сил, була посада першого проректора Української медичної стоматологічної академії. Зайнявши цю посаду, професор В.М. Бобирьов зробив вагомий внесок у становлення УМСА як одного з найкращих медичних вузів України, який зайняв 50-те місце у престижному рейтингу з-поміж 200 вищих навчальних закладів України. В.М. Бобирьов був людиною високих моральних цінностей, який захоплював своєю відданістю професії, талантом педагога та величезним бажанням самовдосконалення, залишивши значний внесок в історії нашої Alma mater. Для співробітників Української медичної стоматологічної академії Віктор Миколайович був і залишається взірцем справжнього науковця і Вчителя, а пам’ять про нього назавжди залишиться з нами.