(Приватне підприємство «Зоря Полтавщини», 2014) Коломієць, І.
Біля витоків судинної хірургії на базі обласної клінічної лікарні стояли доктор медичних наук, професор Михайло Мазурик, кандидати медичних наук Петро Сакевич та Мирослав Рудий, головний спеціаліст-хірург відділу охорони здоров'я Полтавського обласного виконавчого комітету Абрам Ваховський. Відділення хірургії судин є клінічною базою кафедри хірургії № 1 УМСА.