Перегляд за Автор "Shkurupiy, I. V."
Зараз показуємо 1 - 2 з 2
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
Документ Методи оптимізації збереження ланцюжка спадкоємності між викладанням патоморфології та топографічної анатомії в умовах кредитно-модульної системи(Publishing Center of the European Association of pedagogues and psychologists “Science”, Prague, 2015) Данильченко, Світлана Іванівна; Ройко, Наталія Віталіївна; Филенко, Борис Миколайович; Шкурупій, Ірина Василівна; Danilchenko, S. I.; Royko, N. V.; Filenko, B. M.; Shkurupiy, I. V.Міждисциплінарна інтеграція – один з найважливіших напрямків вдосконалення підготовки студентів в сучасному вузі. Суть її полягає у зростаючій ролі знань людини в області суміжних з майбутньою спеціальністю науках і вміння комплексно застосовувати їх при вирішенні професійних завдань, що дозволить акцентування уваги на головному. Майбутній фахівець повинен володіти вміннями та професійною мобільністю оперативно реагувати на постійно виникаючі зміни в практичній і науковій діяльності. Використання в умовах кредитно - модульної системи інноваційних методів навчання, інтеграційного зв’язку між базовими та клінічними дисциплінами, удосконалення методів контролю теоретичних знань та практичних навичок, отриманих студентами, дозволить сформувати творчу особистість, здатну до самостійної відповідальної праці.Документ Професійна мовна підготовка студентів-медиків при вивченні оперативної хірургії та топографічної анатомії. Проблеми і завдання(Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», 2015) Проніна, Олена Миколаївна; Коптев, Михайло Миколайович; Дальниченко, Світлана Іванівна; Білич, Анатолій Миколайович; Шкурупій, Ірина Василівна; Пронина, Елена Николаевна; Коптев, Михаил Николаевич; Данильченко, Светлана Ивановна; Билыч, Анатолий Николаевич; Шкурупий, И. В.; Pronina, Ye. N.; Koptev, M. N.; Danilchenko, S. I.; Bilych, A. N.; Shkurupiy, I. V.Питання мовної підготовки студента ВИШУ на сьогодні повинно бути одним з пріоритетних,адже сучасне українську суспільство,утвердивши українську мову в статусі державної,прагне до належного рівня культури офіційно-ділового,наукового ,виробничого й соціально-побутового мовлення. Сучасне життя потребує високого рівня професійної підготовки медичного персоналу,який неможливий без досконалого володіння українськими літературною та медичною мовами. Викладачі кафедри медицини надзвичайних ситуацій з оперативною хірургією та топографічною анатомією “Української медичної стоматологічної академії “ надають великого значення професійній мовній підготовці студентів;Вопрос языковой подготовки студента вуза сегодня должно быть одним из приоритетных, ведь современное украинское общество, утвердив украинский язык в статусе государственного, стремится к надлежащему уровню культуры официально-делового, научного, производственного и социально-бытового речи. Современная жизнь требует высокого уровня профессиональной подготовки медицинского персонала, который невозможен без совершенного владения украинским литературным и медицинской языках. Преподаватели кафедры медицины чрезвычайных ситуаций оперативной хирургией и топографической анатомией "Украинской медицинской стоматологической академии" придают большое значение профессиональной языковой подготовке студентов;Verbal communication is crucial in the relationship between a physician and a patient. As V. M. Bekhterev once pointed: “Everyone knows what a magic healing effect can one comforting doctor’s word have and, on the contrary, how devastating for a patient can be a strict and cold decision of a doctor who doesn’t know or doesn’t want to know the strength of his/her convictions.” National linguists point out that currently Ukrainian medical language is cluttered up with such substandard phenomena as medical slang, colloquialisms, mixed Russian-Ukrainian dialect. This has a negative «contaminating» impact on the cultivation of a medical professional language. Since the culture of verbal communication is an integral part of the doctor’s professional activity, its caltivation is very important task for educators of all disciplines during the student’s study in a HEI