Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд Наукові праці. Кафедра внутрішньої медицини № 1 за Ключові слова "378.14.015.62"
Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
Документ Анкетування здобувачів освіти як засіб моніторингу якості медичної освіти в умовах дистанційного навчання(Харківська медична академія післядипломної освіти, 2021) Скрипник, Ігор Миколайович; Приходько, Наталія Петрівна; Маслова, Ганна Сергіївна; Шапошник, Ольга Анатоліївна; Криворучко, Іван Григорович; Скрыпник, Игорь Николаевич; Приходько, Наталия Петровна; Маслова, Анна Сергеевна; Шапошник, Ольга Анатольевна; Криворучко, Иван ГригорьевичМетою роботи є комплексна оцінка якості дистанційного навчання на кафедрі внутрішньої медицини № 1 Полтавського державного медичного університету шляхом анонімного анкетування здобувачів вищої освіти VI курсу медичного факультету № 1 2020/2021 років навчання в умовах пандемії COVID-19. Представлені результати анкетування здобувачів освіти, які пройшли навчання з модуля «Сучасна практика внутрішньої медицини» та «Невідкладні стани в клініці внутрішньої медицини», свідчать, що, незважаючи на найбільшу складність циклів «Кардіологія» та «Гематологія», загальна оцінка доступності викладання усіх циклів склала 4,16 ± 0,416 балів та значення жодного циклу не сягало рівня нижче 4 (за 5-бальною системою). Враховуючи умови дистанційного навчання у зв΄язку з пандемією COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, і відсутність класичних практичних занять «біля ліжка хворого», проведена оцінка якості засвоєння практичних навичок здобувачами освіти. Середня оцінка задоволеності засвоєних практичних навичок склала 3,59 ± 0,593. Студенти зазначили, що найбільш складно практичні навички було засвоїти на циклах «Невідкладні стани» (16,14 %) та «Кардіологія» (15,18 %). Ці результати відображають необхідність в безпосередній участі майбутніх лікарів у роботі із пацієнтами «біля ліжка хворого» та під чітким керівництвом викладача-наставника. Отримані дані дали можливість проаналізувати ефективність якості дистанційної освіти шляхом анонімного анкетування, отримати зворотній зв’язок і реагувати на виявлені недоліки.