Застосування cаse-study на заняттях мовного циклу у медичних навчальних закладах
Ескіз недоступний
Дата
2018
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Черкаська медична академія. - Видавець Ольга Вовчок - 2018
Анотація
Магістральна ціль сучасної медичної освіти – пошук новітніх способів актуалізації особистісного потенціалу, формування всіх складових фахової компетенції лікаря, професія якого є лінгвоактивною. Комунікативний аспект – одна з важливих складових його майбутньої діяльності. Т.О. Лещенко
зауважувала, що «в умовах діяльності в Україні, де державною мовою є українська, професіоналізм неможливий без високого рівня оволодіння нею» [1]. Саме тому, вважаємо, тільки шляхом інтегрованих зв'язків через співпрацю викладачів-гуманітаріїв із викладачами-предметниками варто організовувати професійно орієнтоване навчання. Саме такий підхід сприятиме розвиткові ініціативи, навичок підсвідомого мислення вищого рівня, необхідних для вирішення проблем. Значну роль у цьому процесі
відіграє застосування сучасних технологій, що не тільки є способом підвищення якості викладання клінічних дисциплін у медичному коледжі, а й передбачає переорієнтацію на діяльнісний підхід. Одним із таких інтерактивних методів є Case-study (англ. case – випадок, ситуація), підґрунтям якого є навчання студентів шляхом розв'язання конкретних завдань (кейсів).
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Бондар Н. В. Застосування cаse-study на заняттях мовного циклу у медичних навчальних закладах / Н. В. Бондар // Всеукраїнська науково-методична інтернет конференція, присвячена Дню заснування закладу освіти, м. Черкаси, 15 жовтня 2018 р. : матеріали конф. / уклад. І. Я. Губенко, О. Г. Шевченко, П. О. Гайдай, В. Д. Коноба ; Черкаська медична академія. – Черкаси : Видавець Ольга Вовчок, 2018. – С. 28–31.