Використання симуляційних технологій у вивченні модуля “Домедична допомога в екстремальних ситуаціях” здобувачами вищої медичної освіти
Ескіз недоступний
Дата
2021-03-25
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Українська медична стоматологічна академія
Анотація
Висвітлено впровадження й переваги симуляційного навчання у вивченні модуля “Домедична допомога в екстремальних ситуаціях”. Нові підходи до медичної освіти полегшать здобувачам опанування практичних навичок із дисципліни й підвищать якість їхньої професійної підготовки.
The article describes the introduction and advantages of simulation training in the study of the module "Premedical care in extreme situations." New approaches to medical education will make it easier for applicants to acquire practical skills in the discipline and improve the quality of their professional training.
The article describes the introduction and advantages of simulation training in the study of the module "Premedical care in extreme situations." New approaches to medical education will make it easier for applicants to acquire practical skills in the discipline and improve the quality of their professional training.
Опис
Ключові слова
симуляційне навчання, домедична допомога в екстремальних ситуаціях, практичні навички, simulation training, premedical care in extreme situations, practical skills
Бібліографічний опис
Шепітько К. В. Використання симуляційних технологій у вивченні модуля “Домедична допомога в екстремальних ситуаціях” здобувачами вищої медичної освіти / К. В. Шепітько, Л. П. Гордієнко, О. О. Кульпінов // Реалії, проблеми та перспективи вищої медичної освіти. – Полтава, 2021. – С. 292–293.